Hodláte si půjčit dodávku? Obraťte se na půjčovnu dodávek v Praze

Ostatní

Dodávky jsou šikovnými pomocníky pro podnikatele. Ne každý však má dostatek financí na její pořízení nebo ji využívá pouze občas. Pak je vhodným řešením půjčovna dodávek prahaDODÁVKY EXPRESS.

Jaké výhody nabízí půjčovna dodávek Praha?

Zavítat můžete na některou ze dvou poboček. Jedna se nachází v Praze 5 a druhá v Praze 9. Obě disponují širokým vozovým parkem. Zapůjčit si zde můžete dodávku nebo minibus s exkluzivními výhodami.

Na stránkách společnosti dodavky-express.cz naleznete nezávazný poptávkový formulář. Díky němu vám operátoři poradí, jaké vozidlo by bylo ideální volbou pro vás a vaše potřeby. A na co se můžete těšit? Na vozidla, která jsou v perfektním technickém stavu, který je pravidelně kontrolován. Vozidla jsou bez jakéhokoli polepu. Vozidla kategorie classic představují spolehlivé vozy v dokonalém technickém stavu, s minimálními náklady. Komfort, nadstandard a vyšší třídu nabízejí vozidla kategorie premium. Vybrat si můžete vozidlo některé z předních značek. Patří mezi ně Ford Transit, Volkswagen Crafter, Ford Transit Connect nebo Renault Master. Všechna vozidla jsou pojištěná a vybavená elektronickým sledovacím systémem. To vše zajišťuje bezpečnost. Samozřejmostí je dálniční známka, která platí pro celé území ČR.

Exkluzivní výhody

Se zapůjčenou dodávkou můžete najezdit neomezený počet kilometrů i neomezený čas. Vydat se s ní můžete i do zahraničí. Velké výhody v podobě slev na zapůjčení vozidla nabízí bonusová karta, která je přenosná. Využít ji tak můžete nejen vy. Ale i vaši kolegové v práci, známí nebo příbuzní.Díky unikátnímu konfigurátoru vozidla budete platit pouze za to, co v autě využijete. Využít se dá i nabídka praktických balíčků v podobě speciální výbavy vozidla při stěhování nebo převážení věcí.