Jak vybrat perfektní peněženku pro ženu?

Ostatní

Každá žena touží po dokonalé peněžence. Chcete něco, co je funkční a módní a přitom stále kvalitní a trvanlivé. Některým ženám to může připadat jako nereálný sen, protože se zdá, že mnoho peněženek ztělesňuje několik těchto vlastností, ale zřídka všechny.

Co je třeba zvážit

Při výběru perfektní peněženky je nejlepší nejprve zvážit, jak a kde ji budete používat. Pokud jde o dámské peněženky, může být obtížné vybrat, který typ a design je pro váš životní styl nejlepší, protože existuje tolik různých druhů. Je tu ultratenká peněženka, která je vhodná například na procházku, cestovní dámská peněženka velká plus vaše větší peněženka pro běžné nakupování. Při tomto střídání peněženek snadno na něco zapomenete. Proto je nejlepší se pokusit zjednodušit tím, že najdete peněženku, která bude fungovat při různých příležitostech.

Zapínání peněženky

Může to vypadat jako nedůležitý faktor, ale ve skutečnosti je zapínání vaší peněženky velmi důležité. Přemýšlejte například o pokusu o otevření suchého zipu na tichém místě. Navíc některé uzávěry vyžadují obě ruce, zatímco jiné ne. Některé poskytují větší bezpečnost než jiné, zejména pokud mají kapsu na kovové mince. Přemýšlejte o tom, jak používáte peněženku a jak může uzavření ovlivnit její použití. Oblíbená je dámská peněženka na zip.

Na dámských peněženkách je několik typů zapínání:

  • Suchý zip
  • Magnety
  • Zaklápěcí
  • Zipy
  • Otočné kryty

Materiál peněženky

Dalším rozhodnutím, které musíte udělat, je materiál, ze kterého je vaše peněženka vyrobena. Mezi nejčastější použité materiály patří kůže a v posledních letech se stále více oblíbené stávají peněženky z ekokůže. Peněženky však mohou být také vyrobeny z různých jiných materiálů, jako je  syntetická textilie, kov nebo kombinace několika materiálů.

Velký výběr peněženek z několika druhů materiálů nejen pro dámy, ale také pro muže a děti, objevíte na penezenky-ahal.cz.