Kdo vám pomůže s ročním hlášením za odpad?

Ostatní

Je před vámi mnoho papírování a vám připadá, že jste na všechno sami? Stejný pocit mají tisíce živnostníků a firem, které se musí neustále proplétat byrokratickým šílenstvím, které jim bere mnoho času i životních sil. Mnoha firem i živnostníků se týká roční hlášení za odpady.

Týká se konkrétně všech, kteří za kalendářní rok vyprodukují více než 100 kilogramů nebezpečného nebo víc než 100 tun běžného odpadu. V takovém případě je zapotřebí se registrovat na ISPOP.cz a roční hlášení pravidelně podávat. Zmíněné množství je za všechny provozovny pod jedním IČO, pro vás je povinnost podávat hlášení za každou z provozoven. Týká se vás i průběžná evidence odpadů a zpracování a zaslání výkazu statistiky o odpadech na Český statistický úřad.

Vyhledejte pomoc

Existuje někdo, kdy by vám mohl s tímto zbytečným papírováním pomoci? Ano, společnost ECOSERVIS – komplexní nakládání s odpady s.r.o.. Může za vás převzít všechny povinnosti, které s odpady souvisí a tím vám vytrhnout velký trn z paty. Své služby nabízí živnostníkům, firmám i obcím. Pokud je vaším cílem roční hlášení odpadů pro živnostníky, jednoduše firmu kontaktujte a zajistí vám vše potřebné. Ceny služeb jsou velmi nízké a jelikož vám odpadne další starost, můžete získaný čas vynaložit lepším způsobem, třeba se věnovat práci nebo si odpočinout. Celý proces je díky zkušené firmě velmi snadný, nahrajete jí všechny potřebné dokumenty a po zaplacení za službu zpracuje roční hlášení za odpady a to do 10 pracovních dnů. Následně ho zašle na ISPOP a také vám bude zasláno na email. Služby společnosti jsou velmi kvalitní, vše provádí řádně a o kvalitě služeb svědčí i fakt, že jich využívají už stovky subjektů. Připojte se k nim. Nenechte se utrápit nekonečným papírováním, proč vše dělat svépomocí, když jsou tu specializované firmy, které udělají náročnou byrokracii za vás. Více na Rocnihlaseni.cz.