Příchytky na kabely, které vám ušetří zdlouhavé vrtání lišt

Ostatní

Příchytky na kabely jsou jednou z mnoha variant, jak můžete organizovat kabely v domácnosti. Zatím co u jiných energií není až takovým problémem organizace kvůli menšímu počtu vodičů, tak v případě klasických kabelů se nám mohou sejít i celé desítky jednotlivých druhů. Pospolu se nám mohou bez problémů ukázat kabely datové, energetické i mnohé dalších pro vnitřní systémy.

Jak se ale o takové kabely postarat v případě, kdy nechceme vrtat nepříjemné a dotěrné lišty? Jedinou možností, kterou v tento moment máte, je přímo uchycení pomocí speciálních PVC příchytek, které jsou velice oblíbenou novinkou na místním trhu!

Jednoduché, elegantní a přístupné

Zatím co u lišt nemáte moc na výběr z možností, tak v případě příchytek na kabely naopak můžete vybírat z nemalého množství jednotlivých vzorů, barev nebo popřípadě dokonce i tvarů. Díky tomu máte výhodu v tom, že dokážete najít takové příchytky na kabely, které budou dokonale sedět přímo do vašeho interiéru. Díky PVC materiálu se navíc nemusíte bát toho, že by nebylo bez potíží možné příchytky vylepšit ještě v ohledu vlastní barvy nebo vzoru.

Možnost opravdu kvalitně rozdělit kabely do sítí

U lišt jsou nevýhody především v tom, že se velice často budete potkávat s nemožností rychle a esteticky odvést z lišty jeden jediný kabel. Vedle toho jsou příchytky kabelů mnohem jednodušším systémem, protože můžete kdykoliv snížit počet příchytek o jednu a díky tomu tak odvedete kabel od ostatních, aniž by to, jakkoliv esteticky nebo jinak narušilo funkci příchytek jako takových.

Extrémně jednoduchá a pohodlná instalace

Příchytka na kabel sice nedokáže tak dlouho vést kabel jako je tomu u klasické lišty. Zásadním rozdílem je ale v tomto případě fakt, že dokáže příchytka na kabel využít plně samonosného systému. Pro vás to znamená naprosté minimum problémů s tím, že musíte řešit hmoždinky a další nepříjemnosti. Příchytky na kabely jsou tak mnohem kvalitnější a jednodušší variantou, díky které nemusíte mít starosti s precizním rozdělením kabelů v domácnosti přesně podle vašich představ a potřeb.