Říjen není žádnou překážkou pro stavbu plotu

Ostatní

Sice už je říjen, měsíc mastných kostí, jak psal František Nepil v Barykovi, ovšem práce na zahradách zdaleka nekončí. Dokud nemrzne, není žádný problém pustit se ještě i do stavebních prací. Můžete si vybetonovat bazén, schody na terasu, nebo objednat plot. Co se týká plotu, ten je praktické mít kolem každého domu, ať už stavíte na venkově nebo ve městě. Výběr materiálu záleží na vašich preferencích, pokud je pro vás důležitá především funkčnost, zajištění bezpečnosti a soukromí, zřejmě nebude nejlepší volbou pletivo. Naopak byste měli v takovém případě volit poněkud mohutnější oplocení. Skvělým řešením je betonový plot, který se díky kvalitnímu betonu, z něhož je vyroben, pochlubí dlouhou životností a vysokou odolností.

Vzhled až na prvním místě

Funkčnost však nemusí být nutně to nejdůležitější, pro někoho je zásadní vzhled. Jak obstojí betonový plot z hlediska estetiky? Samozřejmě má svůj typický vzhled a strukturu, je vyroben z betonu, takže může na někoho působit příliš monolitickým dojmem. Jeho velkou výhodou je ale variabilita. Při návrhu oplocení si můžete zvolit výšku, tvar zakončení, barvu i dekor plotu podle vlastního vkusu a vzhledu vašeho domu tak, aby s ním plot ladil. Můžete navíc i kombinovat několik dekorů či barev a vytvořit tak originální oplocení podle vašich představ.

Neváhejte a svěřte stavbu plotu do rukou profesionálů, betonový plot vám navrhne a namontuje firma Kulkabex, s.r.o. Zajeďte se podívat do vzorkové prodejny v Tupadlech, kde se můžete na betonové ploty podívat na vlastní oči. Pokud si stále nedokážete příliš představit, jak by plot vypadal ve větší ploše, můžete se mrknout do galerie hotových realizací nebo vyzkoušet on-line vizualizaci plotu. Stačí zadat vaše požadavky na oplocení a vyskočí na vás vizualizace betonového plot kolem vzorového domu. Díky tomu můžete vyzkoušet různé varianty a kombinace a vybrat tu, která vás nejvíce osloví.