Potiskneme vše – od vizitek po krabičky

Ostatní

Mít vlastní obalový materiál na výrobky, které ve své firmě připravujete a následně prodáváte je vždycky lepší. Díky potisku vašeho loga, firmy nebo třeba i kontaktních údajů na vás jen tak zákazníci nezapomenou a k tomu je to nenásilná reklama. Ať už je zboží, které prodáváte, velké nebo malé, každá krabička či obalový materiál si zaslouží svůj potisk. Nevíte, kam se obrátit? ABC tiskárna nabízí všem svým zákazníkům potisk obalového materiálu všeho druhu. Co vám mohou nabídnout?

Potiskněte si cokoliv

Bez obalů to nejde. Ve chvíli, kdy balíte svůj výrobek pro koncového zákazníka, je nutno myslet na to, aby dorazil v pořádku a neponičený. Když se dostane k zákazníkům, první co uvidí je obal. A na něm je spousta prostoru, který by byl hřích nevyužít. Je bez debat, že obalový materiál musí být kvalitní, aby vydržel i přepravu kurýrem nebo zásilkovými službami, ale také byl měl být obal reprezentativní. Potisk obalů je ideální možností, jak využít prostor pro reklamu, osvěžit vzhled obalového materiálu a připravit dekorativní obal, který zákazníci ocení.

Co vše potisknout?

Obalové materiály můžete nechat vyrobit přímo na míru. ABC tiskárna vám připraví vše, na co si jen vzpomenete. Co můžete nechat potisknout? Do obalových materiálů patří například balící papír, lepící pásky, obálky, reklamní tašky nebo třeba také krabičky s potiskem. Budete tak mít dostatek obalového materiálu, do kterého zabalíte v podstatě cokoliv – od parfémů, kosmetiku, přes hodinky, oblečení až po větší spotřebiče a podobně.

Kalendář jako dárek

Na pracovním stole obvykle máte kalendář, bez kterého se neobejdete. Také v domácnosti udělá kalendář velkou službu, když je potřeba cokoliv zapsat, nezapomenout a podobně. Tisk stolních kalendářů je výbornou volbou pro reklamní předměty, které budete posílat zákazníkům jako dárek nebo třeba svým obchodním partnerům.