Rogoznica u Primoštenu v Chorvatsku je turistickým rájem

Inspirace

Máte rádi slunné počasí, šum moře, oblázkové pláže, ale nechce se vám cestovat příliš daleko? Chorvatsko je oblíbené nejen mezi Čechy z mnoha důvodů, někteří se do této krásné země s vlídnými obyvateli rádi vrací opakovaně a mají pro to své důvody. Jedním ze stále více oblíbených chorvatských míst je Rogoznica u Primoštenu pro své oblázkové pláže a krásné koupání, lae především pro veselý noční život.

Jeďte se do Chorvatska bavit

Pokud jste milovníky večerní zábavy a patříte mezi společenské jedince je Rogoznica u Primoštenu pro vás to pravé. Staré město nabízí mnoho večerní zábavy.

Pro vesnici Rogoznica jsou také typické a oblíbené ranní trhy.

Ovšem i milovníci sportu si zde užijí. Díky členitosti pobřeží je ideálním místem pro většinu vodních sportů, ovšem ve vesnici, která kdysi bývala samostatným ostrovem.

Malé zátoky jsou ideální ke koupání, opalování a odpočinku. Vybít se můžete na tenisových kurtech, které ve vesnicitaké objevíte.

Cesta do Chorvatska není dlouhá a snadno tak získáte mnoho nových a úžasných zážitků.

Jachtařský přístav

Rogoznica u Primoštenu patří mezi nejbezpečnější a nejoblíbenější přístavy v Chorvatsku a pro některé je jachtařským rájem. Přístav slouží pouze pro jachty a malé lodě.

Starobylé památky

Nad vesnicí se tyčí francouzská tvrz z roku 1890, která vybízí ke svému navštívení. Přímo ve vesnici je krásn farní kostel z roku 1615.

Za navštívení jistě také stojí Dračí jezero, které je v přírodě jedinečné.

Kde se ubytovat?

Stejně jako ve zbytku Chorvatsku také v Rogoznica u Primoštenu jsou nejčastějším stylem ubytování apartmány. Apartmány Chorvatsko nabízí po celém svém území. Na webových stránkách ubytovanivchorvatsku.cz si svůj pobyt zařídíte zcela sami přímo s majitelem nabízeného objektu. Ušetříte tak značnou částku za odměny cestovním kancelářím a uštetřené peníze můžete využít k prodloužení pobytu či dovezení suvenýeů pro vaše blízké.