Betonový plot je věčný

Ostatní

Pokud přemýšlíte nad tím, jakým plotem oplotíte svoji nemovitost, popřemýšlejte nad plotem betonovým. Možná si nyní říkáte, že betonový plot není to pravé pro vás, vždyť co může nabídnout obyčejná betonová plocha? Omyl je však pravdou. Současná nabídka betonových plotů je velmi rozmanitá. Pokud si vyberete vhodnou variantu, betonový plot může být nejen skvělým doplňkem, ale také může dokonce vytvářet dominantu vaší zahrady. Jeho základem jsou betonové desky a betonové sloupky. Mezi oblíbené varianty patří vzor štípaného kamene.

Nejen vzhled, ale i výhody hrají velkou roli

Betonový plot si jeho majitelé vybírají nejen kvůli originálnímu a nevšednímu vzhledu, ale také kvůli celé řadě výhod, které nabízí.

Mezi velké přednosti patří především rychlá výstavba a velmi dlouhá životnost. Výšku plotu určuje počet desek a sloupky, do kterých se desky umísťují, jsou v nabídce ve čtyřech základních výškách. Také si můžete zvolit horní desku se zaoblenou stranou. Tím se výška plotu ještě prodlouží.

Sloupky se odlévají z odolného betonu a pro výztuhu se používá kvalitní armatura, to vše je zárukou pevnosti i životnosti plotu. Plot je téměř bezúdržbový, vysoce stabilní a chrání nejen před zvědavými pohledy, ale i před hlukem z ulice. Vybírat si můžete z různých barevných variant.

Betonový plot můžete použít nejen pro oplocený soukromého pozemku, ale i k průmyslovému areálu nebo na veřejné prostranství. Lze jej využít i na přehrazení části zahrady.

Na koho se obrátit?

Odborníkem v oboru je společnost BEVES LANŠKROUN s.r.o., která na trhu působí již dlouhou dobu. Díky tomu získala celou řadu zkušeností, jež při výrobě betonových plotů využívá. Kromě toho nabízí pouze ploty vlastní výroby, takže se vyhnete příplatkům pro dodavatele, které by se mohly odrazit ve vyšší ceně. Na výrobu jednotlivých dílů využívá pouze certifikovaný beton, který je mrazuvzdorný a má stálé složení.