S nářadím Fieldmann si přijdete na své

Ostatní

Na zahradě je neustále co dělat, ať už jde o sekání trávy, zastřihávání živého plotu, hrabání listí či pletí záhonků, ale mimo práci si tu člověk může užít i zábavu v podobě grilování. Vůně čerstvě opečeného masa je nenahraditelná!

Jaký gril si vybrat?

Naše venkovní grily jsou vyrobeny z kvalitních chromovaných částí, které odolávají rzi. Výhodou jsou víka, která zabraňují šíření kouře a navíc je s nimi pokrm i rychleji hotový. Bez příslušenství ke grilu se neobejdete, ať už to jsou nejrůznější kartáče na čištění nebo mřížky, brikety, podpalovače, opékače, jehly, rošty a grilovací nářadí, je toho potřeba koupit skutečně dost. Jedině tak bude vaše opékání dokonalé. A čím lepší materiál, tak i životnost. Dejte přednost kvalitě a uvidíte, že se vám to vyplatí.

Přemýšlíte současně o koupi nové sekačky?

Pak vás asi zřejmě napadne také otázka, zda si pořídit elektrickou nebo poháněnou benzínem. Každá má své pro a proti, podobně jako jiné zahradní nářadí, ale na plochy kolem 250 m2 jako je třeba předzahrádka vašeho domu nebo menší zahrádka, je vhodnější ta elektrická. Jedná se o tichý ekologický prototyp, který se snadno ovládá a není tak těžký jako jiné zahradní stroje. Vyniká spolehlivostí a je minimální na údržbu. Elektrická rotační nebo strunová sekačka není hlučná, takže se s ní můžete vydat na zahradu prakticky kdykoliv – sousedy by rušit neměla. Jedná se o alternativu, která již oslovila mnoho uživatelů i z toho důvodu, že je levnou variantou, přesto má svou nezastupitelnou úlohu. Při výběru by vás měl zajímat výkon a otáčky. Nabízíme sekačky kolem výkonu 1000 W, což je hodně slušné číslo. Pokud sháníte i další Fieldmann příslušenství, jsou tu také akumulátory, náhradní baterie, nože, řetězy pro pily, strunová hlava, atd.