Cítíte se v bezpečí? Klid vám může přinést fotopast

Ostatní

Cítíte se doma vždy v bezpečí? Mnoho lidí se obává nezvaných návštěvníků v podobě zlodějů nebo vandalů. Pokud máte podezření, že se kolem vašeho pozemku motají nezvaní hosté, existuje skvělý způsob, jak se o tom přesvědčit a sice fotopast. Použití fotopasti je velmi oblíbené, s její pomocí můžete snadno zjistit, kdo váš pozemek navštěvuje. Fotopasti jsou velice populárním prostředkem pro monitorování divokých zvířat v přírodě, jsou však také nejlepší možností pro ochranu majetku.

Fotopast pro ochranu majetku

Fotopast vypadá velice nenápadně, má maskovaný vzhled a když ji umístíte na strom, budete jediní, kdo o ní bude vědět. Fotopast disponuje PIR čidlem, které detekuje tepelný pohyb. Fotopast umístíte tak, aby monitorovala potřebnou oblast a když se do dosahu jejího čidla dostane zvíře nebo člověk, tak ho fotopast zaznamená. Je jen na vás, jestli si nastavíte, aby vetřelce zaznamenala na video nebo pořídila jeho fotku. Fotopast reaguje ve zlomku sekundy a tak je nemožné se přes ni dostat, aniž by vás nevyfotila. Fotopasti jsou odolné, vydrží ve venkovních podmínkách po celý rok a mohou fungovat 24 hodin denně, to zvládnou díky možnosti přísvitu, takže i v noci pořídí kvalitní snímky.

Fotopast je napájena bateriemi, takže ji můžete umístit i na vzdálená místa. Vždy když fotopast navštívíte, můžete si prohlédnout vše, co zaznamenala. Kvalitní fotopasti disponují displejem, na kterém si můžete vše prohlédnout. Pro účely ochrany majetku jsou ideálním řešením fotopasti disponující GSM modulem. Vždy, když zaznamenají vetřelce, tak vás okamžitě upozorní tím, že vám na email nebo na telefon zašlou jeho fotografii. Vy tak budete mít neustálý přehled o tom, kdo se na vašem pozemku pohybuje. Oceníte to zejména v momentě, kdy budete mimo domov a budete chtít vědět, jestli k vám nechodí nezvaní hosté.