Na společenských akcích nemohou chybět kelímky

Ostatní

Společenské akce jsou událostí, kde se mohou lidé setkat a bavit se, nikdo se ovšem nemůže bavit tehdy, když má sucho v krku. Měla by být tedy pro pořadatele samozřejmost připravit na místě vhodné občerstvení, aby mohl každý uhasit žízeň. Pokud jste už někdy zajišťovali akci pro mnoho lidí, jistě víte, že je potřeba zajistit nejen samotné nápoje, ale zejména způsob, jak je lidem servírovat. K tomu nejlépe využijete nápojové kelímky. Ty se mohou zdát jako samozřejmost, ale pokud jich potřebujete mnoho, je potřeba zvolit, jaké pro vás budou vhodné a zejména, odkud je objednáte.

Není kelímek jako kelímek

Kelímky se od sebe v mnoha ohledech liší a před samotnou akcí byste měli zvážit, který druh je pro vás nejlepší, zejména podle druhu nápojů, které budete podávat. Ideální je včas vybrat také dodavatele, v České republice je nejvýhodnějším dodavatelem kelímků, obalů a obalových materiálů, společnost Jarico.

Základem jsou plastové kelímky, jsou levné a snadno se použijí pro jakékoliv studené nápoje. Lze využít i hnědo-bílé kelímky pro teplé nápoje. Někomu u nich může vadit, že jsou příliš měkké, v takovém případě se vám nabízí kelímky PET a KRYSTAL, ty jsou pevné a doplněné o rovná nebo vypouklá víčka. Skvěle se z nich pije a dobré jsou například u baru na různé míchané nápoje nebo třeba smoothie.

Pokud chcete ekologickou variantu, která je univerzální pro všechny druhy nápojů, tak jsou nejlepší volbou papírové kelímky. Tyto kelímky využijete jak pro teplé, tak i pro studené nápoje, dobře se drží a nejsou drahé. Pokud plánujete podávat výhradně teplé nápoje, budou pro vás vhodné termo kelímky z EPS, u kterých máte záruku, že nápoj vydrží dlouho teplý a dotyčný se jen tak nespálí. Všechny kelímky jsou dostupné v mnoha velikostech a můžete k nim pořídit i doplňkový sortiment, od víček až po podnosy.