Zajistěte si moderní pergolu na svou zahradu

Ostatní

Uvažujete o zahradním přístřešku, kde budete moci trávit svůj volný čas? Chcete, aby pergola působila moderním dojmem a zdobila vaši zahradu? Pak máme pro vás tip v podobě bioklimatické pergoly. Tato moderní pergola se stahovací střechou vám zajistí skvělé zastřešení terasy a poskytne maximální pohodlí.

Bioklimatická pergola je trendy

Bioklimatické pergoly patří mezi trend současnosti a jejich obliba neustále roste, jelikož nabízí nejlepší řešení v rámci zastřešení terasy. Tento typ hliníkové pergoly totiž nabízí vysokou odolnost a dlouhou životnost. Mezi charakteristické znaky bioklimatické pergoly navíc patří bezúdržbovost, jelikož o ně není potřeba o ně pečovat, tak jako je tomu v případě dřevěných pergol, které vyžadují pravidelný nátěr.

Předností bioklimatické pergoly je také její elegantní vzhled, takže se stane dominantou každé zahrady. Díky tomu se řadí mezi moderní pergoly, které nachází využití nejen na zahradách u rodinných domů, ale také ve firmách či na veřejných místech. Je to vhodná pergola na terasu. Mezi často oceňovaný prvek této hliníkové pergoly patří stahovací střecha, která umožňuje nastavování intenzity slunečních paprsků a proudění vzduchu přesně podle potřeb. Střechu lze i zcela stáhnout, takže nebude ubírat světlo v interiéru.

Screenové rolety se postarají o boční stínění

Bioklimatickou pergolu lze také doplnit několika doplňky, které poskytnou maximální pohodlí pod pergolou. Významným doplňkem jsou zejména ZIP screenové rolety, které se postarají o boční stínění. Navíc poskytnou dostatek soukromí v případě, že máte zvědavé sousedy.

Mezi další doplňky, které zvýší komfort pod terasou, patří například LED osvětlení a infrazářiče. Tyto doplňky vám totiž umožní trávit čas pod terasou i v nočních hodinách za chladného počasí. Bioklimatickou pergolu můžete doplnit i o domácí inteligenci Somfy Tahoma, která se postará o snadné ovládání všech funkčních prvků hliníkové pergoly.

Více informací o bioklimatické pergole, včetně možnosti poptávky najdete na webových stránkách společnosti Pergotec.