Alespoň malý psací stůl by neměl chybět takřka v žádné domácnosti

Bydlení

Ať už žijeme v domácnosti s malými dětmi, nebo pracujeme u počítače my sami dospělí, neměli bychom se odbývat a pokládat si notebook na konferenční stolek nebo jídelní stůl a mít PC v nehodné výšce. Pak se zákonitě hrbíme, nebo máme ruce příliš vysoko a jsou špatně prokrvovány. Díky tomu, že se prodávají i malé a jednoduché psací stoly, najde si vhodný model skutečně každý zájemce. 

Vyberte si psací stůl dle svých potřeb i možností 

Moderní jsou aktuálně bílé psací stoly, které mají navíc tu vlastnost, že opticky zvětší prostor a projasní ho. Máte-li možnost umístit stůl jen do kouta místnosti, můžete sáhnout právě po něm. Nejlevnější modely stojí jen něco kolem 1 000 Kč, nejde o nákladnou položku, kterou bychom si nemohli dovolit. Bílý psací stůl je vhodný i do místností, které už jsou kompletně zařízené, ať už jde o dětský pokoj, studentský pokoj, nebo si chcete pracovní koutek vytvořit např. v obývacím pokoji. Stačí, aby byl v místnosti jakýkoli jiný bílý nábytek, nebo oblíbená kombinace nábytku v barevném provedení přírodní a bílé. Zároveň bude ladit ke koberci, výmalbě i všemu ostatnímu. 

Oddělte malou pracovnu nábytkem 

Pokud chcete vytvořit pracovní koutek s trochou soukromí, postavte psací stůl za vyšší skříň nebo komodu. Ideální je např. prosklená vitrína. Díky tomu, že se vitríny vrací na výsluní, jsou velmi praktické a hezké, vyberete si, ať už ji chcete mít v obýváku, jídelně nebo v jiné místnosti. Jsou velmi variabilní, důležité je, co bude uvnitř ukryto nebo dáváno na odiv. Díky tomu se vitríny doslova proměňují před očima. 

Podívejte se na obrovskou nabídku psací stolů v mnoha provedeních, ať už co se týče dispozičního řešení, barvy nebo stylu. Navíc zde koupený nábytek je skutečně levný, kvalitní a cena dopravného je výhodná. Když nakoupíte za více než 15 000 Kč, získáte dopravu zdarma.