Nemovitosti k prodeji – jak je vyhledávat, aby stály za to? 2

Bydlení

Rozhodli jste se investovat do vlastního bydlení? Pořídit si nemovitost není zrovna jednoduché, protože můžete narazit na spoustu věcí, které se pokazí, které nejsou správně nebo vám samotným jednoduše nevyhovují. A hodláte-li se zadlužit nebo vyplatit všechny dlouholeté úspory, pak chcete vše, co si přejete nebo co od nemovitosti chcete. Kde hledat tu správnou?

Vyhledávání napříč portály

Na jednotlivých portálech najdete jen určité nabídky, protože jedna nemovitost může být na jednom portále a na druhém naopak ne. Vyzkoušejte klasické internetové vyhledávače. Do nich piště různá hesla, pod kterými toho hodně najdete. Můžete vyzkoušet například prodej dům Praha, prodám dům v Praze nebo dům prodej Praha. Některé nabídky budou stejné, ale můžete najít hned několik nových.

Kombinujte více zdrojů, nechejte si na e-mail posílat nabídky, které se aktuálně objevují na trhu a podle toho jednejte. Většina portálů má hlídací systém, který vám jednou denně pošle e-mail a v něm najdete, které nabídky jsou nové a které brzy končí. Možná mezi nimi najdete tu pravou pro vás.