Zláká vás moderní a stylové bydlení na Žižkově? Roste nová pražská rezidenční čtvrť

Bydlení

Moderní bydlení je snem mnoha lidí. Toužíte po tom, aby se takový sen splnil také vám? V tom případě by určitě neměla uniknout vaší pozornosti nově vznikající rezidenční čtvrť na pražském Žižkově, konkrétně zde hovoříme o lokalitě Na Vackově. Je to místo, které dokáže spojit pohodlí městského života, ale zároveň nabídne dostatek klidu. Pojďme si o těchto bytech říci něco více, stejně jako o možnosti zvýhodněného financování, které vám při dnešních cenách bydlení v Praze rozhodně přijde vhod.

Klid i městský život v jednom

Není to tak dávno, co řada lidí řešila klidné bydlení vystěhováním do satelitů za město. Ačkoliv však máte město stále na dosah, je s tím spojena řada komplikací, které se promítají hlavně do dojíždění. Pokud si však vyhlédnete byty na prodej Praha 3 v již zmiňované lokalitě Na Vackově, můžete se spolehnout na dobrou dopravní dostupnost. Kromě toho to máte všude blízko, za zábavou i za nákupy a službami.

Rozhodně si užijete také relaxace a klidu. To je zajištěno zejména domy s důmyslnou členitou architekturou, která nabízí balkony a lodžie.

Zvyšuje se tak celkový pocit soukromí. Jakmile bude projekt dokončen, nabídne celkem:

  • 342 moderně vybavených bytů
  • 5 rezidenčních objektů

Pětice rezidenčních objektů v ulici Malešická bude mít byty v dispozicích od 1+kk po 5+kk. Pokud budete mít o některý z bytů zájem, můžete si jej rezervovat. Klidné prostředí pro bydlení vás nečeká jenom v bytech, ale poskytne jej také okolí. Je zde například park Židovské pece, sady Na Krejcárku či Parukářka. Relaxovat můžete také aktivně, třeba jízdou po cyklostezce.

Jak financovat?

V úvodu jsme slíbili, že se podíváme také na financování. A je pravdou, že v tomto případě můžete financováním bydlení v Praze ušetřit nemalé peníze. Zejména lze získat zvýhodněnou nabídku hypotéky, a to nejen s ohledem na dobrou úrokovou sazbu, a ale také se zbavíte zbytečných poplatků a části administrativy.