Díky CRM systému budete řídit firmu jako profesionál

Ostatní

Jak to jen některé firmy dělají, že jsou o tolik úspěšnější a že se během několika let dokážou až několikrát zvětšit? Není to jen o tvrdé práci, ale především o kvalitním řízení firmy. Můžete mít třeba ty nejlepší produkty nebo služby, ale bez správného vedení se firma nikam posouvat nebude. Málokterý manažer dokáže správně řídit zaměstnance, projekty, propagaci, spravovat finance a do toho ještě komunikovat s klienty a starat se o jejich spokojenost. Tyto činnosti lze dělat kvalitně a s minimální námahou, ale potřebujete k tomu CRM systém.

CRM systém jako základní klíč k úspěchu

Jedná se o program, který vám umožní vykonávat všechny činnosti manažera z jednoho místa. Sjednotí všechny funkce, takže už nemusíte používat různé programy, online aplikace nebo i diář. Z CRM systému můžete zadávat zaměstnancům práci, plánovat jim harmonogram, dovolenou, vidět jejich vytíženost i stav projektů, na kterých pracují. Náhle můžete všem snadno plánovat práci bez toho, aby byl někdo přetížený nebo někdo naopak neměl co dělat. Budete znát docházku zaměstnanců i jejich efektivitu. Jelikož budete mít perfektní přehled o všech projektech, můžete snadno plánovat další práci.

Pod palcem budete mít i zákazníky, můžete s nimi odsud komunikovat a to jak emailem, tak i telefonicky, uvidíte u nich veškeré potřebné informace, od komunikace až po všechny zakázky. Můžete jim odsud zasílat newslettery i reklamní nabídky. Budete mít také přehled ve fakturaci, protože tento systém nahradí i váš fakturační systém. Můžete faktury vystavovat, evidovat a vyhodnocovat finance firmy, od vašeho zisku za určitá období až po výdaje, ztráty, přehled nezaplacených faktur a mnoho dalšího. Můžete odsud spravovat reklamní kampaně, sledovat návštěvnost webu, evidovat zde obchodní příležitosti a také si zobrazovat důležitá data, o kterých jste v minulosti neměli přehled. Tyto možnosti vám dává AutoCRM, nejpokročilejší CRM systém na trhu, který je přehledný, kompletně v češtině a jeho funkce vám budou sestaveny na míru.