Vychutnejte si kvalitní pečivo z rodinné pekárny

Ostatní

Milujete, když vás po ránu vytáhne z peřin vůně čerstvého pečiva? Měkké a křupavé pečivo je neodolatelné a často je tak lahodné, že byste ho mohli jíst i samotné. Jak chutná skutečně dobré pečivo? Mnoho lidí si kupuje pečivo v běžných supermarketech, ale zde se kvality nedočkají. Pečivo zde často vyrábí stroje nebo se rozpékají různé polotovary z nekvalitních surovin. Pokud chcete ručně vyráběné pečivo, které je vyráběno z těch nejkvalitnějších surovin, obraťte se na tradiční rodinnou pekárnu NÁŠ CHLÉB.

To nejlepší pečivo pro každého

Rodinná pekárna staví na 22 let dlouhé tradici. Jelikož je každý kus pečiva vyráběn ručně, máte jistotu, že je maximálně kvalitní a vyrobený s láskou k řemeslu. Pokud dokážete ocenit poctivý přístup, odměnou vám bude lahodná chuť, která je nesrovnatelná s běžnými chleby ze supermarketů. Většina lidí miluje chléb a pekárna připravuje více než 20 druhů chleba. Do těsta je používán pouze kvas vlastní výroby, těsto se následně ručně hněte a nechává se zrát po potřebnou dobu. Samotný žitný kvas je vedený dvoustupňovou metodou a rozhoduje o vůni a chuti výsledného chleba. U druhého stupně provádí pekařský mistr šlechtění chuti, aby byla skutečně neodolatelná.

Z chlebů si můžete vybrat třeba venkovský, pastevecký celozrnný, staročeský žitný, borodinský, nopálový, celožitný, celožitný s cuketou aj. Pokud znáte jen jeden nebo několik druhů chleba, rozhodně byste měli ochutnat i další. Kromě různých druhů chleba můžete ochutnat také další druhy pečiva, například staročeské housky a rohlíky, ciabatty, foccacie, cornové pečivo, koláče, marokánky, perníky a mnoho dalšího. Kde vlastně pekárnu NÁŠ CHLÉB najdete? Její pobočky se nacházejí po celé České republice a zajisté je některá z nich i ve vaší blízkosti. Navštivte webové stránky pekárny https://www.vasepekarna.cz/, kde se dozvíte nejen více informací o vyráběném pečivu, ale také to, kde pobočky naleznete.