Jakou úklidovou techniku nejvíce ocení velké firmy?

Ostatní

Každý prostor je třeba uklízet, aby byl zcela bezpečný a působil reprezentativně. Uklízení malého prostoru často vyžaduje použití běžné úklidové techniky. Ovšem velké společnosti, které mají sklady, výrobní haly, velké obchodní prostory nebo velké venkovní prostory, potřebují techniku, která dokáže uklízet podstatně větší plochy, je odolná a dokáže zjistit dlouhou životnost. Stejně tak se bez této techniky neobejdou společnosti, které úklidové služby poskytují jiným. Pokud potřebujete profesionální úklidovou techniku, nejlepší výběr najdete na Unikont.cz.

Venkovní úklidová technika

Pro práci ve venkovním prostoru jsou zcela ideální vozidla multicar. Jde o kompaktní nosiče nástaveb a transportérů, které lze přizpůsobit prakticky pro jakoukoliv práci a to díky možnosti využití více než 100 druhů různých nástaveb, tyto stroje jsou tak využívány v mnoha oblastech, od stavebnictví až po zahradnictví, komunální služby nebo likvidaci odpadu. Značka Multicar má dlouhou tradici a získala si skvělou pověst. Jejich výrobce staví na více než 80 letech zkušeností. Na webu si můžete vybrat ze 3 typových řad, Multicar M27 Compact, Multicar M29 a Multicar M31.

Vnitřní úklidová technika

Na webu si můžete vybírat kvalitní vysavače, leštící stroje, vysokotlaké čistící stroje a další. Skvělým a vyhledávaným pomocníkem jsou obzvláště podlahové mycí stroje scrubmastery. Jde o podlahové mycí stroje značky Hakomatic od německého výrobce Hako. Tyto mycí stroje se velmi snadno obsluhují, vyžadují jen minimální údržbu a zajistí maximum odvedené práce. Srubmastery se vám nabízí ve všech velikostech, od velkých strojů se sedící obsluhou po menší stroje s chodící obsluhou. Využijete je pro mytí rozsáhlých prostorů, ale i pro malé a stísněné prostory. Z nabídky na Unikont.cz si vyberou i ti nejnáročnější.