Naučte se během pandemie další jazyk

Ostatní

Jste během pandemie neustále doma a nudíte se? Mnoho lidí má hektický život a plno koníčků, v současné době však není příliš kam chodit a to nám dává možnost využít extra čas navíc k tomu, abychom se vzdělávali a naučili něco nového. Pokud jste se vždy chtěli naučit cizí jazyk nebo jste se chtěli zdokonalit v jazyce, který už trochu ovládáte, máte nyní tu nejlepší příležitost. Nemusíte nikam chodit, dokonce i z pohodlí domova si můžete zajistit jazykové kurzy online, se kterými můžete dělat velké pokroky a naučit se i další jazyky.

Jazyková škola je pro vás k dispozici i online

Mnoho lidí už navštěvovalo jazykové kurzy, u kterých se učilo ve skupině, je to skvělý způsob výuky, protože jste ve skupině fajn lidí a výuka je zábavná. Individuální výuka formou online kurzů má však také mnoho výhod. Nemusíte nikam dojíždět, učíte se z domova a lektor se věnuje pouze vám, takže je výuka výrazně intenzivnější a pokud jste měli v daném jazyku nějaké nedostatky, snadno se odhalí a může se pracovat na jejich odstranění. Zajistit si můžete kurzy praha online, které pořádá jazyková škola Britannika, kterou najdete také na webu Jazykovekurzypraha.cz. Nabízí komfortní výuka v učebnách v Praze nebo výuka online.

Kurz je individuální nejen z hlediska výuky, ale také z hlediska času. Při přihlášce na kurz si sami stanovíte počet hodin kurzu, požadované dny výuky, zahájení výuky, požadovanou intenzitu výuky, místo výuky a další. Vše se přizpůsobí vašim požadavkům. Vybrat si můžete z celé řady jazyků, které zahrnují nejen angličtinu a němčinu, ale také francouzštinu, ruštinu, španělštinu a italštinu. Kromě různých jazyků se nabízí i specializace, můžete se tak naučit angličtinu se zaměřením na obchod, cestovní ruch, technologii či medicínu. Výuka je tu pro lidi všech jazykových úrovní, někdo se chce jen zlepšit v jazyce, který už ovládá a jiní by se rádi naučili zcela nový jazyk.