Originální dárky pro každého

Ostatní

Pokud hledáte originální a netradiční dárek, obraťte se na společnost Frutiko, která nabízí jak kytice klasické, tak si zde můžete objednat také kytice ovocné či dortové a ničím výjimečným nejsou ani ovocné či dortové bonboniéry. Ovocné a dortové kytice i bonboniéry jsou jedlé a vždy se připravují v den dodání. Vše můžete také nechat doručit v konkrétní den na udanou adresu.

Ovocné kytice a bonboniéry se připravují z čerstvých kousků ovoce. Patří mezi ně ananas, hroznové víno, různé druhy melounů, jahody, meruňky, kiwi, banány, jablka nebo pomeranče. Kytici či bonboniéru může tvořit ovoce samotné nebo máčené v kvalitní čokoládě.

Na výrobu dortových kytic a bonboniér se používají muffiny, minidortíčky nebo popcaky, které se připravují podle tradičních receptur. Na jejich ozdobu se používá kvalitní belgická čokoláda, ořechy nebo fondán. Vybírat si můžete z tradičních tvarů, srdíček nebo kuliček.

Něco pro tatínka

Frutiko nabízí dárek pro tatínka. Pokud patří tatínek mezi milovníky sladkého, můžete mu objednat třeba Oříškový sen – chutné a zdravé mlsání, které obsahuje jahody, banány a jablka, jež jsou namočené v čokoládě a obalené drcenými oříšky. Velmi oblíbené jsou i Muffiny pro tátu, které se vyrábějí z lahodného a vláčného těsta a jsou zdobené barevným fondánem. Můžete si vybrat balení s různým počtem kousků. Milovníci vína jistě uvítají Kytici k vínu, která se vyrábí z cherry rajčátek, okurky, hroznového vína a melounů kantalup a cukrového. To všechno doplňuje kvalitní sýr Eidam.

Něco pro maminku

Potřebujete-li dárek pro maminku, i s ním vám Frutiko pomůže. Kromě klasických květinových vazeb si můžete objednat také kytici v krabici či ovocnou, která je zdravou variantou pro klasické kytice. Pamatováno je i na maminky, které milují sladké a to v podobě čokoládových kytic nebo méně tradičních kytic či bonboniér dortových.