Růženín – kámen lásky, který se často využívá pro výrobu šperků

Ostatní

Hledáte pro sebe vhodný drahý kámen, který by vám pomáhal a byl vaším talismanem? Vybrat si ten správný nemusí být zrovna jednoduché, protože můžete vybírat nejen podle znamení, ale například také podle barev nebo podle významu. Sáhnout po tom správném tedy nemusí být zrovna lehké. Vybrali jste si? Nebo stále ještě tápete a hledáte, který by byl pro vás ten pravý? Pokud přemýšlíte například nad růženínem, pak pro vás máme pár tipů, které vám mohou rozhodování ulehčit. Jak tento kámen funguje a co všechno vám do života přinese?

Co je to růženín?

Jde o průhlednou odrůdu křemene a svůj název, ve kterém se objevuje růže, dostal podle narůžovělé či načervenalé barvě. Je poměrně dost známý kámen, který se velmi často využívá. Třeba v kosmetice jej najdete v různých rol-onech či masážních kamenech, které masírují obličej a pomáhají ji prokrvovat a zároveň ho příjemně osvěží. Najdete ho například v dekorativních lampách, špercích a podobně. Ač má pro mnohé spíše estetický prvek, umí toho růženín mnohem víc, než si myslíte. Co například?

Náš tip: K Valentýnu patří květiny, bonboniéry, ale i přáníčka. Nezapomeňte tam napsat své drahé polovičce napsat básničku, anebo originální přání k Valentýnu. Uvidíte, že vaši snahu ocení.

Láska a krása

Růženín je kámen lásky a umění, probouzí v lidech prožitky, vnímání, něžnost a také vášeň, takže se hodí pro všechny, kteří si potřebují něco podobného do života přivolat. Pečuje o srdce, prodlužuje jeho životnost. Je to kámen, který u sebe mají všichni, kteří si chtějí do života přivolat lásku. Traduje se, že ho musíte dostat, pečovat o něj a láska se dostaví.

Jde také o kámen pro Býka nebo Váhy. Váhy ocení jako drahý kámen také magnezit, který má očistnou sílu, podporuje vůli, chrání zdraví, dodává klid a harmonii. Pro Býka je vhodný achát, který je kamenem harmonie a partnerské věrnosti. Nejen tyto, ale také další drahé kameny najdete v internetovém obchodě Magie přírody, kde si pořídíte nejen kameny, ale také šperky z drahých kamenů.