Šroubové kompresory od předního specialisty

Ostatní

Stlačený vzduch má velkou moc, dokáže pohánět malé ruční nářadí, ale i velké mnohatunové lisy a další stroje. Stlačený vzduch se používá k nafukování, k pohonu lakovacích pistolí, pneumatických kladiv, utahováků, brusek a mnoha dalších strojů a nářadí. Stlačený vzduch je mnohem levnější a kvalitnější volbou než elektrické nářadí a stroje. Stlačený vzduch je však nejprve potřeba vyrobit a k tomu se používají kompresory. Kompresorů existuje celá řada, v garáži nebo v dílně má většina lidí malé pístové kompresory, které se snadno přenáší. V průmyslu by však takové kompresory neobstály, pro velké firmy jsou nejvhodnější volbou šroubové kompresory.

Proč vybrat šroubové kompresory?

Šroubové kompresory se nainstalují na jedno místo, ze kterého rozvádí stlačený vzduch pomocí potrubí na potřebná místa. Může takto poskytovat stlačený vzduch mnoha strojům i mnoha pracovníkům. Tento typ kompresoru je nejlepší možností pro neustálý nebo pravidelný provoz, u kterého je zapotřebí velkého objemu stlačeného vzduchu. Šroubové kompresory nejsou na rozdíl od pístových zdaleka tak hlučné, snadno se obsluhují a negenerují téměř žádné vibrace. Jsou ideální investicí i proto, že mají při správné údržbě velmi dlouhou životnost, jejich mechanismus zajistí rovnoměrné stlačování vzduchu bez kolísání a výroba vzduchu je s nimi nejlevnější.

Pro nákup vybírejte vždy prodejce, který vám zajistí i kompletní servis. Na českém trhu je nejlepším dodavatelem šroubových kompresorů společnost COMPRESSED GAS CZ s.r.o. Nabízí prodej šroubových kompresorů od značky BOGE. Důležité je, že vám k nim zajistí také pravidelný servis a 5 let záruku. Společnost také obstarává náhradní díly a generální opravy šroubových kompresorů. Služby společnosti jsou široké a postará se třeba také o výkup použitých kompresorů, měření spotřeby stlačeného vzduchu, pronájem kompresorů a další, objevte všechny vaše možnosti na webu společnosti kompresory-filtry-servis.cz.