Zapomeňte na běžné hotely a ubytujte se v domě na stromě

Ostatní

Jste rádi, když můžete zažít něco krásného a nevšedního? Většina lidí žije stereotypním životem a jednotlivé týdny v měsíci už má jako přes kopírák. Možná, že i vy jste si všimli, že se z vašeho života stal jen hektický kolotoč povinností a občasné zábavy. Jediným vysvobozením je pro mnohé dovolená. Co takhle udělat si trochu netradiční dovolenou, zapomeňte na běžné hotely plné turistů a hluku. Ubytujte se v krásné horské přírodě a to přímo v korunách stromů.

Proč se ubytovat v luxusním domě na stromě?

Hluboko v lesích nedaleko obce Křížany se nachází luxusní domy na stromě. Kolem nich je jen les a stromy, žádný hluk, žádné budovy a žádní lidé. Jen klid, silný horský vzduch, šumění větru v korunách stromů a zpěv ptáků. Domy na stromě se jmenují Treehouse Ještěd a jedná se o více než jen o zajímavé ubytování. Strávíte chvíle, které mohou změnit celý váš život. Je důležité zmínit, že v domech není elektřina, to proto, abyste alespoň na pár dní nebyli otroky veškeré té elektroniky, která jen ztrácí váš čas a odvrací pozornost od všeho, co je v životě skutečně důležité. Náhle si uvědomíte všechny podstatné hodnoty a když kolem vás neuvidíte žádnou civilizaci, začnete o všem přemýšlet zcela jinak.

Občas je důležité uprchnout z běžného života, zastavit se a zamyslet se. Můžete zde nejen přemýšlet, ale také se věnovat aktivitám, na které jste předtím neměli čas. Můžete si přečíst knihu, hrát deskové hry s přáteli, grilovat, užívat si venkovní saunu, podnikat výlety do okolí a večer se třeba se sklenkou vína zavěsit v houpací síti a pozorovat hvězdy. Z domů na stromě máte krásný výhled na Ještěd, Bezděz a Ralskou pahorkatinu. Zajistěte si tento zážitek, který vám už navěky uvízne v paměti. Více informací najdete na Treehousejested.cz.