Cestování na občanský průkaz – kde všude můžete vycestovat? 4

Cestování

Jste takovými typickými last minute cestovateli? Najednou se rozhodnete, že by to chtělo někam vyrazit, užít si moře nebo se plahočit po památkách a zkoumat, jaká kultura kde je. Nebo jednoduše neřešíte při nákupu zájezdu, zda máte platný pas nebo nemáte. A najednou, když už se dovolená blíží, nevíte, zda vám jej vystaví narychlo, případně kam vyrazit na občanský průkaz a přesto si dovolenou užít?

Nemůžete pas najít nebo vám prošla platnost? Některé země nebazírují na cestovním pase, takže si vystačíte jen s dokladem totožnosti, s občanským průkazem. Kam můžete zavítat za památkami?

Francie – tuto zemi najdete v západní Evropě. Právě zde je výborná gastronomie, takže vyzkoušet nějaká jídla je nutnost! K němu si dejte výborné víno a při pohledu na Eifelovu vám nebude nic chybět. Francie nabízí mnoho historických a kulturních památek.

Nizozemsko – neboli také Holandsko můžete navštívit na občanský průkaz. Země větrných mlýnů, výborných sýrů a coffeeshopů jistě zaujme. Rovněž mnoho lidí neodolá procházce skrz Red Light District, tedy čtvrť červených luceren.