Vyzrajte na zloděje za pomoci fotopasti

Ostatní

Zloději jsou pro většinu lidí noční můrou. Možná, že už někomu ve vašem okolí zloději dům vykradli. Jelikož se kriminalita společně s krizí zvětšuje, je vhodné myslet na prevenci a dům si vhodným způsobem zabezpečit. Je důležité, abyste byli upozorněni pokaždé, když k vám vkročí nějaký nezvaný host. Na něco takového vás dokáže upozornit fotopast Bunaty s GSM modulem. Fotopasti se dávno nepoužívají jen pro pozorování divokých zvířat v přírodě, ale jde také o skvělý prostředek pro zajištění ochrany majetku.

Fotopast je spolehlivá a nenáročná

Fotopasti Bunaty patří mezi nejspolehlivější značky fotopastí na trhu. Jsou velmi kvalitní a odolné, můžete je mít venku po celý rok a spolehnout se, že budou skvěle fungovat za všech teplot a za každého počasí. Fotopast se umístí na strom a díky svému maskovanému vzhledu zde bude prakticky neviditelná. Ze stromu bude monitorovat váš pozemek a když se jakýkoliv vetřelec dostane do zóny, kterou fotopast kontroluje, okamžitě ho zaznamená. K tomu využívá PIR čidlo reagující na tepelný pohyb.

Fotopast může fungovat nonstop a nebo v čase, který si nastavíte, třeba v noci. Díky nočnímu přísvitu vám i v noci zajistí kvalitní snímky. Ty si můžete prohlížet na těle fotopasti nebo třeba v počítači. Pokud má být cílem ochrana majetku, zvolte fotopast disponující GSM modulem. Taková fotopast vás bude informovat o každém vetřelci tak, že vám každý pořízený snímek pošle na telefon nebo na email. I když budete v práci nebo třeba na dovolené, tak budete vědět, kdo je zrovna na vašem dvorku. Jelikož jsou fotopasti na baterie, tak nejste nijak omezeni v tom, kam je umístíte. Můžete je mít na dvorku, ale i na zahradě, v lese, u pole a kdekoliv jinde. Jde o spolehlivého pomocníka, který vám zajistí jistotu a bezpečí. Vzhledem k nízké pořizovací ceně jsou fotopasti snadno dostupnou ochranou pro každého.