Investujete do reklamy vaší společnosti?

Inspirace

Řídíte společnost a rádi byste ji rozšířili? Potřebujete vaše služby nebo produkty více dostat do povědomí okolí? Efektivní reklama nemusí jen spočívat v předražených televizních spotech, jde to i levněji, i když méně nápadně. Záleží jen na vás, jak moc bude nápadná a na kolik chcete upoutat. Využít k reklamě můžete prakticky jakoukoliv tiskovinu, kterou běžně používáte v kanceláři. Tisk není drahou záležitostí a vaše logo tak může být neustále na očích.

Investujte do katalogů

Tisk katalogů je jednoduchý způsob, jak prezentovat vaše výrobky nebo služby. Pokud se přímo chystáte k prezentaci, nechte katalogy vytisknout také pro posluchače.

Pokud vlastníte cukrárnu či restauraci jednou z vašich nabídek je pečení originálních dortů, nechte katalogy s vyfocenými dorty volně ležet na pultě. Lidé se kouknou ze zvědavosti a do paměti si uloží tuto možnost, kterou často při první příležitosti využijí.

Pokud není vaše výroba či služba příliš rozšířená, využijte tisk brožur, které jsou skvělým propagačním prostředkem pro každou firmu.

Kalendáře nechybí v žádné domácnosti ani kanceláři

Kalendáře jsou jednou z mála věcí, kterou najdete na téměř všech pracovištích a skoro v každé domácnosti, tím pádem jsou skvělým nástrojem ke zviditelnění vaší společnosti. Stránky stolního kalendáře jsou ideální k vytištění vašich produktů a služeb. Výroba kalendářů není nákladnou záležitostí a současně jsou skvělým dárkem pro vaše obchodní partnery a klienty, kterých se ceníte a chcete, aby se k vám stále vraceli a doporučovali vás.

Vsaďte na kvalitu

Kvalitní tisk je pro společnost ABC tiskárna naprostou samozřejmostí. Pokud si nevíte rady s ideálním návrhem, neváhejte profesionály z firmy ABC tiskárna kontaktovat. Kromě samotného potisku vám pomohou s návrhem a designem vašich propagačních materiálů.