Zařízení domácnosti – jakých tipů se držet? 3

Bydlení

Možná už jste někdy zařizovali minimálně jednu místnost, ne-li celý interiér. Nový dům či byt ve vás jistě probudí touhu zařídit si vše krásně, moderně a příjemně. Chcete se domů rádi vracet, chcete logicky bydlet v novém. Ne vždycky však na nové jsou finance a peníze. To prostě tak je. Nebudete-li si brát půjčku nebo hypotéku, pak musíte improvizovat s tím, co máte. Jak si zařídit domácnost?

Velmi praktická kuchyň

Milujete vaření a pečení a v kuchyni tedy budete trávit dostatečné množství času? Je logické, že v kuchyni se musíte cítit pokud možno co nejlépe. Ideální je velká a prostorná kuchyň, kde bude dostatek pracovní plochy, spotřebiče ideálně vestavěné a nejnovější. Pokud je to na vás moc nebo nemůžete rozhodovat o velikosti a prostoru, zkuste z minima vytěžit maximum.

Minimálně si kuchyň zařiďte tak, aby byla co nejpraktičtější a nejefektivněji se v ní vařilo. Držte u sebe všechny zóny, nemějte lednici moc daleko od pracovní plochy nebo třeba dřez daleko od sporáku. Zajistit toto všechno vám pomůže designér nebo si přečtěte nejrůznější tipy, jak na to.